Ви є тут

Ресторан «Трембіта»

Ресторан «Трембіта»

Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька

Ресторан "Трембіта"  пропонує у меню страви української та європейської кухні. Розташований недалеко від вокзалу. Ресторан підходить для святкування весілля, день народжень, дитячих свят, корпоративних вечірок та інших уростих подій,

У примищенні ресторану є два зали, в яких може розміститись від 70 до 150 гостей. На третьому поверсі є відкрита тераса  та lounge-bar. Для найменших відвідувачів є дитячі крісла для годування та кімната для переодягання. На території ресторану є гойдалки для дітей та парковка для автомобілів.

Є можливість замовити музичний супровід свята за попереднім замовленням з 19:00 - 23:00. 

 

Останні відгуки

— Анонім
Святкували у Трембіті мамин ювілей.... Прийшли у Трембіту перший і останній раз... Сервіровка жахлива, кухня не смачна, гарячі страви були ледь теплими, з порціями...
1
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Ірина Андріївна.
Анонім

Святкували у Трембіті мамин ювілей.... Прийшли у Трембіту перший і останній раз... Сервіровка жахлива, кухня не смачна, гарячі страви були ледь теплими, з порціями взагалі облом - на загальних тарілках замість 4-х, було максимум дві порції....Мама була дуже засмучена і 100 раз пожаліла що вибрала цей заклад... Більше нас там не буде і іншим не раджу!!!!

28.10.2015
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача ok.protsenko2016.
ok.protsenko2016

Минулого тижня святкувала в цьому ресторані день народження подруги.Заклад дуже хороший,кухня смачна.Сама працюю кухарем приємно вразив професіоналізм кухарів,очікуючи між входом в ресторан і колибою я стала свідком,з якою швидкістю молода кухарка нарізає продукти,дивно що ще пальці цілі,водночас викладати салат,допомагати іншому кухареві та робити ще декілька справ працюючи чисто і акуратно,не часто бачила таке за 15 років роботи,на хвилину згадала себе в молодості,вибачте але п'яні кухарі так не можуть працювати,офіціанти ввічливі і охайно вдягнені,власниця закладу здалась досить приємною людиною.Не знаю,як інші,але особисто я задоволена закладом.

09.10.2015
1
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Мирослав.
Анонім

Відмічав там День Народження.... ОБХОДЬТЕ ЦЕЙ ЗАКЛАД ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!! Кухня просто жах!!! Половина продуктів не свіжа!!! Подача взагалі ніяка!!! Обслуга ходить в брудному одязі, явно добряче випивші, уявляю собі кухарів і стан кухні... Ціни Космос!!!! З порціями намахують, замість трьох порцій салату на загальну тарілку, максимум 1.5... шашлик недожарений і смердючий... Короче це не ресторан а забігайлівка...

01.10.2015
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
0
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Оксана 03,08,2015.
Анонім

Обслуговування в закладі жахливе! Хамлять клієнтам! Путають меню (замість цепелінів з мясом подали цепеліни з сиром і навіть вибачення не попросили на наші зауваження), А шашлик і овочі-гриль це взагалі жах, їх нам подали пережареними на вугілля! Не вміють вчасно подавати страви (ми ще попередню страву були не з"їли, а вони вже принесли наступну, і на наші зауваження куди вони спішать просто промовчали і далі робили так само). А ще дописують в рахунку порції! Нікому би не порекомендувала цей заклад!!!!

04.08.2015
1
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Якість: 
1
Ціни (вис -> низ): 
0
Зображення користувача Віта.
Анонім

Заклад не вартий уваги, махлюють з порціями. Спераючи на гостей, не вміння вчасно подати як гарячі страви так і напої просто вражає. Ніколи б не порекомендувала даний заклад. Вчітся обслуговувати клієнтів, потрібно заробляти репутацію, а вона у вас рівна нулю.

04.07.2015